PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Media
hr: Mediji

en: Gray
hr: Siva

en: Apply
hr: Primjeni

en: Blue
hr: Plava

en: Black
hr: Crna
