PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: White
it: Bianco

en: Gray
it: Grigio

en: Apply
it: Applica

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Black
it: Nero

en: Opacity
it: Opacità

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro
