PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Media
ja: メディア

en: White
ja: 白

en: Gray
ja: グレー

en: Apply
ja: 適用

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Black
ja: ブラック
