PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: White
nl: Wit

en: Gray
nl: Grijs

en: Apply
nl: Toepassen

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Black
nl: Zwart

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Theme:
nl: Thema:
