PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Media
oc: Mèdia

en: White
oc: Blanc

en: Gray
oc: Gris

en: Apply
oc: Aplicar

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Black
oc: Negre
