PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Gray
ro: Gri

en: Apply
ro: Aplică

en: Blue
ro: Albastru

en: Black
ro: Negru
