PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Gray
ta: சாம்பல்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Blue
ta: நீலம்

en: Black
ta: கருப்பு
