PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Media
tr: Medya

en: White
tr: Beyaz

en: Gray
tr: Gri

en: Apply
tr: Uygula

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Black
tr: Siyah
