PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Media
uk: Медіа

en: White
uk: Білий

en: Gray
uk: Сірий

en: Apply
uk: Застосувати

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Black
uk: Чорний

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темний

en: Theme:
uk: Тема:
