PLY NXS Viewer (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: Gray
vi: Xám

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Black
vi: Đen

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
