Plyr media player (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Item
cy: Eitem

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: File
cy: Ffeil

en: Files
cy: Ffeiliau

en: All
cy: I gyd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
