Plyr media player (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Item
fi: Nimike

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Files
fi: Tiedostot

en: All
fi: Kaikki

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Loop
fi: Kierros

en: External
fi: Ulkoinen

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: no preview
fi: ei esikatselua

en: The preview image will be shown while editing the content.
fi: Esikatselukuva näytetään sisältöä muokattaessa.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Nothing
fi: Ei mitään
