Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Item
hi: वस्तु

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: File
hi: फ़ाइल

en: Files
hi: दस्तावेज

en: All
hi: सभी

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Media
hi: मीडिया

en: External
hi: बाहरी

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
