Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Files
lv: Faili

en: All
lv: Visi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: External
lv: Ārējais

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas
