Plyr media player (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Item
oc: Element

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: Files
oc: Fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Original image
oc: Imatge original

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: External
oc: Extèrne

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
oc: Seleccionatz ont volètz emmagazinar los fichièrs finals. L'emmagazinament de fichièrs privats a una sobrecàrrega significant respecte los fichièrs public, mas permet l'accès restringit als fichièrs d'aqueste camp.

en: no preview
oc: sense previsualizacion

en: The preview image will be shown while editing the content.
oc: La previsualizacion de l'imatge s'aficha mentre s'edita lo contengut.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Nothing
oc: Res
