Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Item
sk: Položka

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Nothing
sk: Nič
