Plyr media player (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: All
sl: Vsi

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Original image
sl: Prvotna slika
