Plyr media player (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: All
sq: Të gjitha
