Plyr media player (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Item
ur: شے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
