Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: All
af: Alle
