Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: All
bs: Sve
