Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Item
cs: Položka

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: File
cs: Soubor

en: Files
cs: Soubory

en: All
cs: Vše

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Media
cs: Média

en: External
cs: Externí

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
cs: Vyberte kde má být finální úložiště souborů. Uložiště soukromých souborů má mnohem vyšší režii než uložiště veřejných souborů, ale umožňuje omezovat přístup k souborům tohoto pole.

en: no preview
cs: žádný náhled

en: The preview image will be shown while editing the content.
cs: Náhled obrázku se zobrazí při úpravě obsahu.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Nothing
cs: Nic

en: Media source
cs: Zdroj objektu typu media
