Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: File
eo: Dosiero

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Image style
eo: Bilda stilo
