Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Item
gl: Elemento

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Not found
gl: Non atopada

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: External
gl: Externo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: no preview
gl: sen vista previa

en: The preview image will be shown while editing the content.
gl: A vista previa da imaxe mostraráse o editar o contenido.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Nothing
gl: Nada
