Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Item
hr: stavka

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Files
hr: Datoteke

en: All
hr: Svi

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Media
hr: Mediji

en: External
hr: Eksterni

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: no preview
hr: nema pretpregleda

en: The preview image will be shown while editing the content.
hr: Pretpregled slike tijekom uređivanja sadržaja.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Nothing
hr: Ništa
