Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Item
hu: Tétel

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: Files
hu: Fájlok

en: All
hu: Mind

en: Not found
hu: Nem található

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: External
hu: Külső

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: no preview
hu: nincs előnézet

en: The preview image will be shown while editing the content.
hu: Az előnézeti kép lesz megjelenítve a tartalom szerkesztésekor.

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Media source
hu: Médiaforrás
