Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Media
ka: მედია

en: External
ka: გარე

en: Nothing
ka: არაფერი
