Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: All
kk: Барлық
