Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: All
ps: ټول

en: Media
ps: رسنۍ
