Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: All
se: Buot
