Plyr media player (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Item
sv: Artikel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: File
sv: Fil

en: Files
sv: Filer

en: All
sv: Alla

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Original image
sv: Originalbild

en: External
sv: Extern

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.

en: no preview
sv: ingen förhandsgranskning

en: The preview image will be shown while editing the content.
sv: Bilden för förhandsvisning kommer att visas under tiden som du redigerar innehållet.

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Nothing
sv: Inget
