Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Item
te: అంశం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: All
te: అన్నీ

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
