Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Item
ar: عنصر

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: File
ar: ملف

en: Files
ar: الملفات

en: All
ar: الكل

en: Not found
ar: غير موجود

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Media
ar: وسائط

en: Loop
ar: حلقة

en: External
ar: خارجي

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ar: تحديد أين يجب تخزين الملفات النهائية. التخزين الخاص للملف يضع قيودا أكثر من التخزين العام، لكنه يسمح بوصول محدود للملفات لهذا الحقل.

en: no preview
ar: لا توجد معاينة

en: The preview image will be shown while editing the content.
ar: سيتم عرض معاينة الصورة أثناء تعديل المحتوى.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Nothing
ar: لا شيء
