Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Media
bn: মাধ্যম
