Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Item
da: Element

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: File
da: Fil

en: Files
da: Filer

en: All
da: Alle

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Original image
da: Originalt billede

en: External
da: Eksterne

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
da: Vælg hvor filerne skal gemmes. Privat lagring har højere omkostninger end offentlige filer, men gør det muligt at begrænse adgangen til filer i dette felt.

en: no preview
da: intet eksempel

en: The preview image will be shown while editing the content.
da: Eksempelbilledet vises ved redigering af indholdet.

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Nothing
da: Intet
