Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Item
eu: Elementua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: no preview
eu: Ez dago aurreikuspenik

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
