Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Files
fil: Mga talaksan

en: All
fil: Lahat
