Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Nothing
hy: Ոչինչ
