Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Item
is: Hlutur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: File
is: Skrá

en: Files
is: Skrár

en: All
is: Allt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Media source
is: Uppspretta margmiðlunarefnis
