Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Item
ml: ഇനം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
