Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
