Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: All
ne: सबै

en: Not found
ne: भेटिएन

en: Media
ne: मिडिया
