Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Files
nl: Bestanden

en: All
nl: Alle

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Loop
nl: Lus

en: External
nl: Extern

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Nothing
nl: Niets

en: External URL
nl: Externe URL

en: Media source
nl: Mediabron
