Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: All
nn: Alle
