Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Item
si: අයිතමය

en: File
si: ගොනුව

en: All
si: සියල්ල
