Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Item
th: รายการ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: All
th: ทั้งหมด

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Media
th: สื่อ

en: External
th: ภายนอก

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
