Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Content
ru: Утка

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: File
ru: Файл

en: All
ru: Шупту

en: Not found
ru: Дилевээн

en: Media
ru: Медиа
