Plyr media player (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Item
ug: تۈرلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: All
ug: ھەممە

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
