Plyr media player (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Not found
ast: Nun s'alcontró
