Plyr Media Player (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Item
ca: Element

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Not found
ca: No trobat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: External
ca: Extern

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: no preview
ca: sense previsualització

en: The preview image will be shown while editing the content.
ca: La previsualització de la imatge es mostra mentre s'edita el contingut.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Nothing
ca: Res

en: Media source
ca: Origen del media
